Wynajem krótkookresowy

Brak ukrytych kosztów

Nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie i odbiór auta. Nasz cennik jest przejrzysty, a cena wynajmu pojazdu maleje wraz długością okresu najmu. Dla stałych Klientów przewidziany jest korzystny system rabatowy. Opłaty dodatkowe za podstawienie, zwrot po godzinach są niższe niż w konkurencyjnych firmach.

 

 


Wypożycz pewność

Jeżeli jednorazowo przewieść większy ładunek i potrzebujesz dużego auta dostawczego, zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni aut dostawczych. Zapewniamy sprawne i niezawodne auto na bieżąco przez nas serwisowane. Dzięki czemu Twoje przeprowadzka i ładunek dotrą do celu bez przeszkód.

 

 


Busem na wakacje

Planujesz objazdową wycieczkę po Europie? A może wypad ze znajomymi na narty w góry? Mamy dla Ciebie specjalny rodzaj auta – bus 9-osobowy w wersji przedłużanej long. Dzięki czemu bez problemu podróżować nim może do 9 os. ze sporym bagażem, również dłużycowym np. narty, deski surfingowe.

 

 


Darmowa rezerwacja

Zarówno rezerwacja, jak i rezygnacja z rezerwacji nic u nas nie kosztuje. Nie obciążamy Klientów kosztami rezygnacji z rezerwacji. Jeżeli zarezerwowałeś auto i z jakiś powodów nie możesz go odebrać, prosimy jedynie o telefon i informację. Nie pobieramy opłat rezerwacyjnych.